Элитный алкоголь! Оригинальное качество! Низкие цены!
  В корзине (0) товар(ов).

Boulard Grand Solage (Буллард Гранд Солар) 0.7L


Код товара: 2194869
Есть в наличии
891 грн.
   В корзину
http://alcovegas.com.ua/i2194869-boulard-grand-solage-bullard-grand-solar-07l.html
Заказать в 1 клик

Купить Кальвадос цена в Киеве и Украине!

Технические характеристики

  • Алкоголь: 40,0%
  • Объём: 0,7л

Описание:

Технология производства: Для виробництва кальвадосу Boulard використовуються 120 різних сортів яблук, в поєднаннях та пропорціях, відомих лише майстру погребу: яблук гірких сортів для надання напою чіткої структури, збалансованості і гармонійності, яблук солодких сортів з високим вмістом цукру, гірко-солодких, багатих танінами, і, нарешті, кислих сортів яблук для надання свіжості кінцевому напою. Відібрані яблука проходять подвійну дистиляцію. Метод подвійної дистиляції передбачає два послідовних етапи нагрівання над відкритим вогнем: перша дистиляція дає спирти, які прийнято називати «малі води» (petite eau), а після другої перегонки виходять спирти, так званого «повного нагріву» (bonne chauffe). В процесі виробництва відсікаються «голови» і «хвости», зберігши тільки серце майбутнього напою (береться тільки середня частина спиртів, які виходять з аламбіка, а початкова та кінцева не використовуються). Далі кальвадос дозріває в бочках. Дубильні речовини, що містяться в дубовій бочці, поступово змішуються з фруктовими ароматами кальвадосу, при цьому напій набуває золотисто-бурштинових відтінків. Майстер змішує, дегустує, контролює всі есенції, щоб домогтися повної гармонії.
Кальвадос Grand Solage виробляється з суміші різних кальвадосів Pays d'Auge, вік витримки яких в дубових бочках коливається від 2 до 5 років.

Дегустационные заметки

Дегустации: Кальвадос медно-золотого цвета. В его аромате доминируют яблочные тона, сбалансированные с нотами ванили. Вкус кальвадоса элегантный, фруктовый, гибкий, мягкий, с длительным настойчивым послевкусием.

Интересное: У 2010 году кальвадос был удостоверений трех высоких наград: золотой медалью на конкурсе International Spirits & Wines в Германии, серебреной медалью на International Wine & Spirit Competition в Лондоне и Трофея Головы на Ultimate Spirits Challenge в Нью-Йорке.

Реклама: 

Купить элитный французский напиток Кальвадос по доступной цене. Доставка Кальвадоса осуществляется через компанию Новая Почта. Кальвадос цена Украина - самая низкая в интернете.

comments powered by Disqus

 

Сайт содержит контент 18+

Для просмотра сайта, подтвердите, что вам не менее 18 лет.